Brillantdamenring
Weißgold 750, gemarkt Cari, Brillanten zus. 2,57 ct, 15,6 g, RW 62 øG14
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
06.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantdamenring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 06.08.2014 |